1 room house of 23m² in Öjebyn

Kråkklövergränd, 943 36 Öjebyn, Sweden

3 094 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kråkklövergränd 8 A

['Linnéparken med sina blomstergränder ligger centralt i Öjebyn nära affärer, matställen och bank. Husen byggdes i slutet på 60-talet men har renoverats . Stor vikt har lagts vid den yttre miljön som är grön och lummig och i området finns lekplats med pulkabacke, samlingslokal, basketplan och sommaröppen pool.\xa0Till centrala Piteå är det ca 4 km. Busshållplatser finns i närheten och förbindelserna är goda. Husen saknar hiss.']

Property type

house

Rooms

1

Size

23 m²

Price

3 094 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

135 kr

Map

The listing is located at Kråkklövergränd, 943 36 Öjebyn, Sweden

Loading map