Listed today
Kulfångsgatan 22, 136 67 Handen, Sweden
13 220 kr / month
Viktigt! För att bli erbjuden visning måste du ha laddat upp dina aktuella intyg på inkomster senast sista publiceringsdatum . Har du inte laddat upp dina intyg för att styrka att du uppfyller våra inkomstkrav/grundkrav kommer du att bli borttagen från lägenheten och är då inte längre aktuell. Länk till våra Godkända inkomstuppgifter Kulfångsgatan 22 består av en huskropp i 4 våningar med hiss som byggdes i början av 90-talet. Hyresgästen förbinder sig att under avtalstiden ha en gällande hemförsäkring. Obligatorisk visning I Vendelsö råder en trevlig småstadsstämning med plats för både företagande och alternativa boendeformer. Majoriteten av bebyggelsen utgörs av småhus, men här finns det även flerbostadshus. Härifrån tar det cirka 25 minuter med buss till Stockholm. Som boende i Vendelsö bor man granne med unika Tyresta nationalpark!
Viktigt! För att bli erbjuden visning måste du ha laddat upp dina aktuella intyg på inkomster senast sista publiceringsdatum . Har du inte laddat upp dina intyg för att styrka att du uppfyller våra inkomstkrav/grundkrav kommer du att bli borttagen från lägenheten och är då inte längre aktuell. Länk till våra Godkända inkomstuppgifter Kulfångsgatan 22 består av en huskropp i 4 våningar med hiss som byggdes i början av 90-talet.
Hyresgästen förbinder sig att under avtalstiden ha en gällande hemförsäkring. Obligatorisk visning I Vendelsö råder en trevlig småstadsstämning med plats för både företagande och alternativa boendeformer. Majoriteten av bebyggelsen utgörs av småhus, men här finns det även flerbostadshus. Härifrån tar det cirka 25 minuter med buss till Stockholm. Som boende i Vendelsö bor man granne med unika Tyresta nationalpark!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
13 220 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Elevator
Yes
Price per m²
184 kr
The listing is located at Kulfångsgatan 22, 136 67 Handen, Sweden
Loading map