2 rooms apartment of 61m² in Lammhult

Ejdervägen, 363 45 Lammhult, Sweden

6 276 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

lammhult 48:1., kronoberg, växjö

Om Ejdervägen 1-61 Här bor man naturnära alldeles intill sjön – i samhället men ändå med känsla av landet med den småländska naturen runt knuten. Om Lammhult Lammhult ligger mitt i det berömda Möbelriket med en rad internationellt välkända möbelföretag. Här finns bland annat mataffär, frisörer,

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

6 276 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Ejdervägen, 363 45 Lammhult, Sweden

Loading map