Listed yesterday

2 rooms apartment of 65m² in Trollhättan

Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

7 367 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lantmannavägen 40

Trevlig och välplanerad tvåa på sjunde våningen med härlig utsikt över naturen. Lägenheten uppdateras inför inflyttning med bland annat kökslyft och erbjuder ett praktiskt kök med matplats vid fönster. Vardagsrum och sovrum har fint ljusinsläpp från två väderstreck, och i anslutning till hallen finns en klädkammare som ger goda förvaringsmöjligheter. Väggarna i köket kommer att målas om och golvet i hall och kök kommer att bytas. Arbetet planeras att utföras före inflyttning. Kökslyft: Köket uppdateras med nya mjukstängande köksluckor och lådor, nya handtag, stilren bänkskiva och nytt kakel. Diskmaskin finns som tillval. Lägenheten saknar möjlighet till installation av tvättmaskin.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

7 367 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

113 kr

Map

The listing is located at Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

Loading map