Listed today

2 rooms apartment of 65m² in Trollhättan

Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

7 462 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lantmannavägen 46

Med ett nyrenoverat badrum redan från inflyttning erbjuds denna välplanerade tvåa på femte våningen. Bostaden har ett rymligt vardagsrum med utgång till balkong samt ett ljust och luftigt sovrum med fönster i två väderstreck. I anslutning till hallen finns en praktisk klädkammare med goda förvaringsmöjligheter. Badrumsrenovering: Badrummet renoveras med kakel och klinker på väggar och golv, badrumsskåp med belysning och eluttag, nytt porslin och blandare. Diskmaskin finns som tillval. Lägenheten saknar möjlighet till installation av tvättmaskin.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

7 462 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Lantmannavägen, 461 60 Trollhättan, Sweden

Loading map