1 room apartment of 37m² in Nässjö

Elmgatan, 571 42 Nässjö, Sweden

5 750 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Ledig lägenhet på Elmgatan 12, Nässjö, 1082

Nyrenoverad lägenhet med all faciliteter. Huset är nyrenoverat och ligger i lugnt område. Tvättmaskin Diskmaskin, Hör av er för visning. Veronica

Property type

apartment

Rooms

1

Size

37 m²

Price

5 750 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Price per m²

155 kr

Map

The listing is located at Elmgatan, 571 42 Nässjö, Sweden

Loading map