Listed yesterday
Kostervägen, 181 36 Lidingö, Sweden
10 350 kr / month
Delvis möblerad lägenhet om 31 kvm vid Baggeby Torg på centrala Lidingö uthyres tillsvidare. Lägenheten är i gott skick med parkettgolv, vita väggar och en öppen planlösning med bra ljusinsläpp. Badrummet är helkaklat och utrustat med dusch och toalett. Hiss och tvättstuga finns i fastigheten. Fastigheten har ett attraktivt läge nära mataffär, restauranger och goda kommunikationer. Busshållplats mot Lidingö centrum finns cirka 25 meter från bostaden och Lidingöbanan mot Ropsten ligger...
Delvis möblerad lägenhet om 31 kvm vid Baggeby Torg på centrala Lidingö uthyres tillsvidare. Lägenheten är i gott skick med parkettgolv, vita väggar och en öppen planlösning med bra ljusinsläpp. Badrummet är helkaklat och utrustat med dusch och toalett.
Hiss och tvättstuga finns i fastigheten. Fastigheten har ett attraktivt läge nära mataffär, restauranger och goda kommunikationer. Busshållplats mot Lidingö centrum finns cirka 25 meter från bostaden och Lidingöbanan mot Ropsten ligger...
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
10 350 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Furnished
Yes
Elevator
Yes
Price per m²
334 kr
The listing is located at Kostervägen, 181 36 Lidingö, Sweden
Loading map