Listed today
Trelleborg, Trelleborgs Kommun, Sweden
16 474 kr / month
Vid frågor eller om du vill boka tid för visning, vänligen mejla lägenheten: Välkommen att skicka in din intresseanmälan för denna rymliga lägenhet i två plan, med tre sovrum och två badrum.Lägenheten har genomgående parkettgolv och en stilren färgsättning i vitt och grått.Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en ljus och luftig känsla, och bostaden har både fransk balkong samt en uteplats.Dessutom finns tillgång till en gemensam innergård med lekplats och sällskapsytor.Området:Vill du bo bekvämt med gångavstånd till centrum, Trelleborgs centralstation samt butiker är detta perfekta lägenheten för dig!Fastigheten har en mysig innergård med sällskapsytor och lekmöjligheter för de små. I fastigheten finns även garage och cykelförråd.Bra att veta:Inflytt är möjlig redan från den 1/8.
Vid frågor eller om du vill boka tid för visning, vänligen mejla lägenheten: Välkommen att skicka in din intresseanmälan för denna rymliga lägenhet i två plan, med tre sovrum och två badrum.Lägenheten har genomgående parkettgolv och en stilren färgsättning i vitt och grått.Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en ljus och luftig känsla, och bostaden har både fransk balkong samt en uteplats.Dessutom finns tillgång till en gemensam innergård med lekplats och sällskapsytor.Området:Vill du bo bekvämt med gångavstånd till centrum, Trelleborgs centralstation samt butiker är detta perfekta lägenheten för dig!Fastigheten har en mysig innergård med sällskapsytor och lekmöjligheter för de små.
I fastigheten finns även garage och cykelförråd.Bra att veta:Inflytt är möjlig redan från den 1/8.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
105 m²
Price
16 474 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Rural
Yes
Price per m²
157 kr
The listing is located at Trelleborg, Trelleborgs Kommun, Sweden
Loading map