Listed 5 days ago
Porsholmsvägen, 442 75 Tjuvkil, Sweden
18 975 kr / month
HAVSNÄRA, NYBYGGT RADHUS I FAMILJEVÄNLIGT OMRÅDE – LÅNGTIDSUTHYRES Modernt radhus byggt 2020 med ett oslagbart läge inom gångavstånd till havet i Tjuvkilshuvud, i ett mycket trevligt område. Här bor du i ett ljust och välplanerat hem om 107 kvm fördelat på två våningar. Bostaden erbjuder tre rymliga sovrum med god förvaring, två fräscha badrum, ett socialt vardagsrum, en mysig tv-hörna samt ett modernt och fullt utrustat kök – perfekt för både vardag och umgänge. Radhuset har bland...
HAVSNÄRA, NYBYGGT RADHUS I FAMILJEVÄNLIGT OMRÅDE – LÅNGTIDSUTHYRES Modernt radhus byggt 2020 med ett oslagbart läge inom gångavstånd till havet i Tjuvkilshuvud, i ett mycket trevligt område. Här bor du i ett ljust och välplanerat hem om 107 kvm fördelat på två våningar.
Bostaden erbjuder tre rymliga sovrum med god förvaring, två fräscha badrum, ett socialt vardagsrum, en mysig tv-hörna samt ett modernt och fullt utrustat kök – perfekt för både vardag och umgänge. Radhuset har bland...
Property type
house
Rooms
4
Size
110 m²
Price
18 975 kr
Rental period
Unlimited
Available from
24-08-2026
Price per m²
173 kr
The listing is located at Porsholmsvägen, 442 75 Tjuvkil, Sweden
Loading map