3 rooms apartment of 82m² in Lysekil

Kungsgatan, 453 33 Lysekil, Sweden

11 500 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Lysekil - 3rok - tillsv - 11.500kr/mån

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 3 belägen i attraktiva Lysekil – en bostad som kombinerar komfort, funktion och närhet till havet. Här bor du med ett lugnt läge samtidigt som du har gångavstånd till stadens utbud av restauranger, butiker och vackra promenadstråk.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

11 500 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

140 kr

Map

The listing is located at Kungsgatan, 453 33 Lysekil, Sweden

Loading map