Listed today
Lilla Varvsgatan, 211 76 Malmö, Sweden
11 500 kr / month
Modern 2:a i hjärtat av Västra Hamnen – uthyres från juli Letar du efter ett modernt och bekvämt boende i ett av Malmös mest attraktiva områden? Välkommen till denna nyproducerade och stilrena 2-rummare på 46 kvm, perfekt belägen på Lilla Varvsgatan i Västra Hamnen. Om lägenheten Lägenheten är genomtänkt planerad och passar utmärkt för 1–3 personer. Den är omöblerad och hyrs ut initialt i 6 månader med möjlighet till förlängning. Inflyttning sker den 4 juli 2025 och utflyttning den 1...
Modern 2:a i hjärtat av Västra Hamnen – uthyres från juli Letar du efter ett modernt och bekvämt boende i ett av Malmös mest attraktiva områden? Välkommen till denna nyproducerade och stilrena 2-rummare på 46 kvm, perfekt belägen på Lilla Varvsgatan i Västra Hamnen.
Om lägenheten Lägenheten är genomtänkt planerad och passar utmärkt för 1–3 personer. Den är omöblerad och hyrs ut initialt i 6 månader med möjlighet till förlängning. Inflyttning sker den 4 juli 2025 och utflyttning den 1...
Property type
apartment
Rooms
2
Size
46 m²
Price
11 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-06-2026
Furnished
Yes
New build
Yes
Price per m²
250 kr
The listing is located at Lilla Varvsgatan, 211 76 Malmö, Sweden
Loading map