Listed 3 days ago
Maltgatan 17, 281 31 Hässleholm, Sweden
7 306 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
7 306 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
143 kr
The listing is located at Maltgatan 17, 281 31 Hässleholm, Sweden
Loading map