Listed yesterday

1 room apartment of 35m² in Uppsala

Alan Skrädderi Kemtvätt, Marknadsgatan, 754 45 Uppsala, Sweden

8 134 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Marknadsgatan 5D

Om Bostaden Alla bostäder har balkong och är inredda med moderna materialval. Golv i ekparkett och målade väggar i vitt. Kök från Hagakök med alla vitvaror från Electrolux. Diskmaskin finns. Badrummet har klinker och är helkaklat, utrustat med handdukstork samt kombimaskin. Husen är tillgänglighetsanpassade och har hiss. En gemensam upphöjd innergård med grillplats inbjuder till avkoppling och socialt umgänge. Cykel kan förvaras i det gemensamma cykelförrådet som finns på gatuplan. Det finns möjlighet att hyra parkeringsplats.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

8 134 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

232 kr

Map

The listing is located at Alan Skrädderi Kemtvätt, Marknadsgatan, 754 45 Uppsala, Sweden

Loading map