2 rooms apartment of 60m² in Olofström

293 31, Sweden

5 410 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nedre Brogatan 1 D

Området bjuder på vackra omgivningar med ådrag och grönområden runt husknuten. För många lockar det centrumnära läget med gångavstånd till matbutiker, övrig shopping, storlekplats, fritidsaktiviteter och mycket mer.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

5 410 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

90 kr

Map

The listing is located at 293 31, Sweden

Loading map