Listed 4 days ago

1 room apartment of 22m² in Trelleborg

Nils Holgerssons väg, 231 38 Trelleborg, Sweden

4 502 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Nils Holgerssons väg 7

OBS! Ingen visning på plats i denna lägenhet. Du behöver ta beslut baserat på informationen i annonsen. Fin enrummare med kokskåp på Nils Holgerssons väg 7. Lägenheten har vitmålade väggar, parkettgolv i rummet och klinker i hall/kök. Helkaklat badrum med vitt kakel på väggarna och mörkt klinkers på golvet. Här finns dusch och handdukstork. Det är inte tillåtet att röka i lägenheten. Bilderna är exempelbilder från en liknande lägenhet. Observera att du som är hyresgäst hos TrelleborgsHem måste ha bott i din nuvarande lägenhet i minst 12 månader innan du kan bli tilldelad en ny lägenhet hos TrelleborgsHem.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

22 m²

Price

4 502 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

205 kr

Map

The listing is located at Nils Holgerssons väg, 231 38 Trelleborg, Sweden

Loading map