Listed 3 days ago

3 rooms apartment of 97m² in Mjölby

Industrigatan, 595 30 Mjölby, Sweden

11 628 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

östergötlands län, mjölby

Trevlig lägenhet med tre rum och kök på våning 2. Entrén är på bottenvåning. På bv finns en hall och trappen upp till lägenheten. Se planlösningen. Finns möjlighet att installera tvättmaskin i badrummet. Tvättstuga finns i fastigheten rakt över gården. Rymlig klädkammare för förvaring. Inglasad .pdf

Property type

apartment

Rooms

3

Size

97 m²

Price

11 628 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

120 kr

Map

The listing is located at Industrigatan, 595 30 Mjölby, Sweden

Loading map