Listed 6 days ago

2 rooms apartment of 58m² in Stockholm

Fagningsgatan 8, 115 44 Stockholm, Sweden

17 250 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Östermalm - 2rok - 6mån - 17.250kr/mån

Området är välförbundet med kollektivtrafik, inklusive bussar och tunnelbana, vilket ger enkel tillgång till centrala Stockholm och andra delar av staden. I närheten finns flera affärer, restauranger och serviceinrättningar som bidrar till en bekväm vardag. Exempelvis ligger Hemköp Djurgårdsstaden Sthlm bara tre minuters promenad bort Norra Djurgårdsstaden erbjuder flera grönområden, vilket ger invånarna möjlighet till rekreation och friluftsliv. Sammanfattningsvis erbjuder...

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

17 250 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Rural

Yes

Price per m²

297 kr

Map

The listing is located at Fagningsgatan 8, 115 44 Stockholm, Sweden

Loading map