2 rooms apartment of 57m² in Kalmar

Arvid Västgötes gata 13, 392 37 Kalmar, Sweden

6 347 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-04-2026

Oxhagen, Kalmar

Under 2026 renoverar vi hissarna på Arvid västgötes gata 11A, 11B, 15C och 13. Arbetet innebär att hissen i respektive hus kommer vara avstängd under ca 7 veckor. Hissen på Arvid västgötes gata 13 är avstängd 14 september – 30 oktober och kan ej användas under denna tid. Observera att detta är en preliminär tidplan. Vid erbjudande delas -ny golvmatta sovrum -ny tapet i sovrum -ny tapet i vardagsrum

Property type

apartment

Rooms

2

Size

57 m²

Price

6 347 kr

Rental period

Unlimited

Available from

20-04-2026

Elevator

Yes

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Arvid Västgötes gata 13, 392 37 Kalmar, Sweden

Loading map