2 rooms apartment of 66m² in Katrineholm

Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden

7 877 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Ramsjögatan 7

Charmig vindslägenhet med stor balkong i söderläge – Öster Välkommen till denna charmiga vindslägenhet om två rum och kök, belägen på populära Öster! Här bor du högst upp i huset med en härlig känsla av rymd och ljus. På Ramsjögatan 7 finner du denna trivsamma bostad med en stor och rymlig balkong i bästa söderläge – perfekt för dig som vill njuta av soliga dagar i ett lugnt och harmoniskt område. Du har gångavstånd till skola och sjukhus samt endast cirka 10 minuters promenad till centrum. Detta är ett boende som passar dig som söker både avskildhet och ett bekvämt läge med närhet till stadens utbud. Välkommen att upptäcka ditt nya hem!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

7 877 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

119 kr

Map

The listing is located at Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden

Loading map