1 room house of 26m² in Örebro

702 23, Sweden

5 921 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Rudbecksgatan 38 A 1104

Property type

house

Rooms

1

Size

26 m²

Price

5 921 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

228 kr

Map

The listing is located at 702 23, Sweden

Loading map