Listed today

1 room apartment of 77m² in Flen

Salstagatan, 642 35 Flen, Sweden

7 278 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Salstagatan 18 B

Flen Södra är det område som ligger på Södra sidan av järnvägen som går mitt igenom Flen. Ett trevligt hus med mysiga balkonger i söderläge. Bra parkeringsmöjligheter och nära till lekplats, förskola och skola. Huset har 18 lägenheter varav: • 6 st 1 Rok • 12 st 3 Rok

Property type

apartment

Rooms

1

Size

77 m²

Price

7 278 kr

Price per m²

95 kr

Map

The listing is located at Salstagatan, 642 35 Flen, Sweden

Loading map