3 rooms apartment of 75m² in Stockholm

Horisontvägen 45, 128 33 Stockholm, Sweden

10 158 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Skarpnäck - 3rok - 12mån - 10.158kr/mån

Stor och rymlig 3:a i centrala Skarpnäck – 76 kvm med utmärkt läge! Letar du efter ett bekvämt och välplanerat boende i ett lugnt men centralt område? Nu har du möjlighet att hyra en charmig och rymlig 3-rumslägenhet på hela 76 kvm i hjärtat av Skarpnäck! Om lägenheten: Två väl tilltagna sovrum – ett av dem med fransk balkong Stort vardagsrum med plats för både soffa och umgänge Separat kök med gott om arbetsyta och förvaring Badrum med tvättmaskin Praktiskt förråd med gott...

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

10 158 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Balcony

Yes

Price per m²

135 kr

Map

The listing is located at Horisontvägen 45, 128 33 Stockholm, Sweden

Loading map