Listed today

2 rooms apartment of 48m² in Sandviken

Smassens väg 43H, 811 51 Sandviken, Sweden

8 173 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

Smassens väg 43 H

Ort: Sandviken Objektnr.: Tillgänglig .m: Publicerad till: Våningsplan: 1 Dagar publicerad: 0 Balkong mot söder Balkong mot väster Bredbandstjänster: Kan beställas Egen entre El: Eget abonnemang Lägenheten har balkong Lägenheten är rökfri Tvättpelare i lägenheten Värme: Ingår i hyra

Property type

apartment

Rooms

2

Size

48 m²

Price

8 173 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Price per m²

170 kr

Map

The listing is located at Smassens väg 43H, 811 51 Sandviken, Sweden

Loading map