Listed 4 days ago

1 room apartment of 59m² in Östersund

Södra strandvägen, 832 41 Östersund, Sweden

5 843 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Södra Strandvägen 1 B

På Frösön direkt efter Frösönbron hittar du 68 lägenheter i olika storlekar, från ettor till fyror. Här bor du centralt på Frösön och har nära till det mesta. I närområdet finns förskolor, skola, mataffär, restauranger och annan service. Här finns bra cykelvägar och bussförbindelser och bara med en kort promenad över gångbron så är du i Östersunds centrum. Lägenheterna är fördelade på tre fyravåningshus med byggår 1980.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

59 m²

Price

5 843 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

99 kr

Map

The listing is located at Södra strandvägen, 832 41 Östersund, Sweden

Loading map