3 rooms apartment of 80m² in Stockholm

Lofotengatan, 164 32 Stockholm, Sweden

5 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Söker inneboende till en 3:a i Husby

Hej! Söker nu INNEBOENDE till en lägenhet i Husby, norr om Stockholm. Lägenheten ligger 2 min från centrum och T-banan, 20 min från stan med tåg. Har ett rum på ca 14 kvm tillgängligt för 5000 kr/månad för 1 person och då ingår el och internet. Badrum och kök delas. Rummet är möblerat med . en 120 cm säng, byråer, skrivbord och minikylskåp. Tillgång till tvättstuga finns på gården. Inomhusgarage går att ansöka om och tillkommer en årsavgift på 4500 kr om så behövs. Du kommer dela lägenheten med en kvinna. Ser gärna att du är djur-och barnfri. Inflyttning snarast - tillsvidare Skicka meddelande vid intresse och berätta om dig själv 🙂

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

5 000 kr

Price per m²

63 kr

Map

The listing is located at Lofotengatan, 164 32 Stockholm, Sweden

Loading map