3 rooms apartment of 60m² in Sollentuna kommun

Fabriksvägen 2, 192 69 Sollentuna kommun, Sweden

12 650 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Sollentuna - 3rok - tillsv - 12.650kr/mån

Mysig källarlägenhet nära naturen med gångavstånd till pendeltåg i Rotebro. Tillgång till trädgård och uteplats, husdjur tillåtet.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

60 m²

Price

12 650 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Garden

Yes

Pet friendly

Yes

Rural

Yes

Price per m²

211 kr

Map

The listing is located at Fabriksvägen 2, 192 69 Sollentuna kommun, Sweden

Loading map