3 rooms apartment of 53m² in Sollentuna kommun

Sollentunavägen 137, 191 44 Sollentuna kommun, Sweden

16 100 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Sollentuna - 3rok - tillsv - 16.100kr/mån

OBS: I hyran ingår allt (Internet, TV, värme, Sophämtning, El och parkering). Varmt välkommen till detta unika boende byggt 2008 intill populära Sollentuna Centrum! Genomgående fina ytskikt och en optimal planlösning med en tanke bakom varje kvadratmeter. Här bor du väldigt centralt, med närhet till bland annat livsmedelsbutiker, restauranger och gym. Sollentuna Station med utmärkta kommunikationer ligger precis runt hörnet, Sollentuna Centrum, där det finns närmare 115 butiker och...

Property type

apartment

Rooms

3

Size

53 m²

Price

16 100 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Parking

Yes

Price per m²

304 kr

Map

The listing is located at Sollentunavägen 137, 191 44 Sollentuna kommun, Sweden

Loading map