Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 55m² in Solna

Krysshammarvägen 38, 171 57 Solna, Sweden

14 950 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

Solna - 2rok - tillsv - 14.950kr/mån

Lägenheten har bra läge, fin utsikt och god planlösning, med närhet till service och kommunikationer. Kort om lägenheten: Ljus och lättmöblerad Fin utsikt Bra standard Nytt Badrum Lugnt bostadsområde Kommunikationer: Huvudsta tunnelbana (blå linjen) Ca 12–15 minuter till T‑Centralen (8–9 min tunnelbana) Täta avgångar, ingen omstignin

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

14 950 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Furnished

Yes

Price per m²

272 kr

Map

The listing is located at Krysshammarvägen 38, 171 57 Solna, Sweden

Loading map