2 rooms apartment of 50m² in Örebro

Sörbyängsvägen, 702 19 Örebro, Sweden

8 135 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Sörbyängsvägen 14A Dubblett

Lägenhet på bottenplan för studerande eller unga vuxna (upp till 25 år) I hyran ingår värme och vatten. (12 månaders hyra) Hyran är angiven i 2026 års hyresnivå Fram till 1/4 är hyran 7906kr/mån (2025 års hyresnivå) Lägenheten hyrs ut på ritning och bilder Tillträde: alt. På Sörbyängsvägen finns 161 stycken lägenheter belägna några hundra meter från Campus. Lägenheterna, som byggdes under 2018, är fördelade på både ettor och tvåor och lämpar sig bra för dig … Gå till fastigheten

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

8 135 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

163 kr

Map

The listing is located at Sörbyängsvägen, 702 19 Örebro, Sweden

Loading map