Listed today
Bohemsvägen 10A, 590 69 Ljungsbro, Sweden
7 588 kr / month
Här finner du en lägenhet med helt nyrenoverat kök och badrum från 2025 med tillträde den första augusti i populära Ljungsbro. Köket har vita köksluckor, beige bänkskiva, vitt blankt kakel ovanför diskbänken och spis med keramikhäll och kombinerad kyl/frys. Badrummet är helkaklat med vitt blankt kakel på väggarna och ljusgrått klinkergolv. Badrummet har en duschplats med draperistång, badrumsskåp och handdukstork. Badrummet är även utrustat med tvättmaskin. I köket kommer det att läggas nytt golv. Tillhörande förråd finns i källaren.
Här finner du en lägenhet med helt nyrenoverat kök och badrum från 2025 med tillträde den första augusti i populära Ljungsbro. Köket har vita köksluckor, beige bänkskiva, vitt blankt kakel ovanför diskbänken och spis med keramikhäll och kombinerad kyl/frys. Badrummet är helkaklat med vitt blankt kakel på väggarna och ljusgrått klinkergolv.
Badrummet har en duschplats med draperistång, badrumsskåp och handdukstork. Badrummet är även utrustat med tvättmaskin. I köket kommer det att läggas nytt golv. Tillhörande förråd finns i källaren.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
7 588 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
124 kr
The listing is located at Bohemsvägen 10A, 590 69 Ljungsbro, Sweden
Loading map