2 rooms apartment of 63m² in Gislaved

Traststigen, 332 23 Gislaved, Sweden

6 449 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

traststigen 1-11, 2-4, gislaved, jönköping

Poängfritt, vad innebär det? Du behåller dina köpoäng när du har tecknat ett hyresavtal på en poängfri lägenhet och kan även ansöka om andra lediga lägenheter. Den sökande som uppfyller våra grundkrav och som som först skriver under hyresavtalet får lägenheten, med andra ord går vi inte i

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

6 449 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

102 kr

Map

The listing is located at Traststigen, 332 23 Gislaved, Sweden

Loading map