1 room apartment of 25m² in Upplands Väsby

Krusbärsvägen, 194 65 Upplands Väsby, Sweden

7 475 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Upplands Väsby - 1rok - tillsv - 7.475kr/mån

Jag har en liten lägenhet/uthyrningsdel med egen ingång. Uthyres ur en villa. Ligger i Upplands Väsby i ett lugnt och attraktiv område. Lägenheten är ny renoverad. I hyran ingår varmvatten men däremot ingår inte elen med i hyran. I närheten av bostaden ligger det en busshållplats cirka 2 minut bort och även natur. Uthyres till en person. Hyresgästen ska även vara rök och djur fri. Vi förutsätter att personen som vi hyr ut till är en ordnad person med stabil inkomst.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

7 475 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

299 kr

Map

The listing is located at Krusbärsvägen, 194 65 Upplands Väsby, Sweden

Loading map