Listed 4 days ago
Centralvägen 5, 194 76 Upplands Väsby, Sweden
20 000 kr / month
Ljus och välplanerad möblerad 3:e våningen om 72 kvm på 8:e våningen med fri utsikt och inglasad balkong. Endast 200 meter till Upplands Väsby station med enkel tillgång till Stockholm, Arlanda och Uppsala. Lägenheten har två sovrum, rymligt vardagsrum, kök med matplats och badrum. Nära till restauranger, kaféer, gym, skolor, stormarknader och all service. I hyran ingår: • Fiber/internet • Värme och vatten • Förråd Parkeringsplats finns tillgänglig via föreningen mot en extra...
Ljus och välplanerad möblerad 3:e våningen om 72 kvm på 8:e våningen med fri utsikt och inglasad balkong. Endast 200 meter till Upplands Väsby station med enkel tillgång till Stockholm, Arlanda och Uppsala. Lägenheten har två sovrum, rymligt vardagsrum, kök med matplats och badrum.
Nära till restauranger, kaféer, gym, skolor, stormarknader och all service. I hyran ingår: • Fiber/internet • Värme och vatten • Förråd Parkeringsplats finns tillgänglig via föreningen mot en extra...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
20 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Furnished
Yes
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
278 kr
The listing is located at Centralvägen 5, 194 76 Upplands Väsby, Sweden
Loading map