Listed today

3 rooms apartment of 69m² in Stockholm

Östermalm, Stockholm Municipality, Sweden

8 262 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Uttermarksgatan 31 C, 3 rum och kök

En rymlig lägenhet med balkong, två sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Lägenheten är belägen på Öster (även kallat Östermalm) finns skolor, förskolor, idtrottsanläggningar och friluftsliv. Samtidigt finns närhet till flertalet matbutiker, gym och restauranger. Området ligger ca 1km från Eskilstuna centrum.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

69 m²

Price

8 262 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Balcony

Yes

Price per m²

120 kr

Map

The listing is located at Östermalm, Stockholm Municipality, Sweden

Loading map