3 rooms apartment of 70m² in Växjö

Skidsvängen, 352 72 Växjö, Sweden

9 735 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

vallan 1, växjö, växjö, kronoberg

Om Skidsvängen 2-14 Sjö- och naturnära boende i rök- och pälsdjursfritt kvarter. Här bor du granne med Fyllerrydsskogen och dess motionsspår samt har nära till Glasrikets Golfklubb. Inom gångavstånd har du badplatsen vid Toftasjöns och ca 3 km till bort ligger handelsområdet Norremark. Bussar

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

9 735 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

139 kr

Map

The listing is located at Skidsvängen, 352 72 Växjö, Sweden

Loading map