3 rooms apartment of 82m² in Trelleborg

Västergatan, 231 61 Trelleborg, Sweden

12 354 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Västergatan 36

Välkommen till en 3 rum och kök på tredjevåningen, Västergatan 36 i Trelleborg.Om lägenhetenLägenheten renoverades under 2024. Genomgående parkettgolv och släta, vita väggar.Köket är inrett med vit skåpinredning, grå bänkskiva och den maskinella utrustningen är i rostfritt(induktionshäll, varmluftsugn, inbyggnadsmikro samt kyl/frys).Badrummet är inrett i stilrent grått och vitt med handukstork och golvvärme. Kombimaskin i badrummet.OmrådetNära dagligvaruhandel, kommunikationer, vårdcentral och förskola.Månkattens förskola ligger i samma byggnad och delar innegård med huset.Bra att vetaVid frågor eller om du vill boka tid för visning, vänligen mejla

Property type

apartment

Rooms

3

Size

82 m²

Price

12 354 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Rural

Yes

Price per m²

151 kr

Map

The listing is located at Västergatan, 231 61 Trelleborg, Sweden

Loading map