Listed yesterday
Västra Kyrkogatan 1, 262 64 Ängelholm, Sweden
8 953 kr / month
Välkommen till denna supermysiga 2:a om 47 kvm, belägen på tredje våningen på attraktiva Västra Kyrkogatan 9 i Ängelholm. Här bor du i en charmig vindslägenhet med snedtak som skapar en hemtrevlig och unik känsla. Lägenheten erbjuder renoverade ytskikt med vita målade väggar genomgående och fina parkettgolv i hall, sovrum, vardagsrum och kök. Det mindre köket har vit köksinredning och är utrustat med häll, inbyggnadsugn, kyl/frys samt skafferi. Det helkaklade badrummet håller modern standard och är utrustat med duschvägg i glas, tvättställ, WC samt behaglig golvvärme. En charmig lägenhet med mycket karaktär och väldigt bra centralt läge i Ängelholm! Välkomna att anmäla ert intresse! Tillträde efter överenskommelse!
Välkommen till denna supermysiga 2:a om 47 kvm, belägen på tredje våningen på attraktiva Västra Kyrkogatan 9 i Ängelholm. Här bor du i en charmig vindslägenhet med snedtak som skapar en hemtrevlig och unik känsla. Lägenheten erbjuder renoverade ytskikt med vita målade väggar genomgående och fina parkettgolv i hall, sovrum, vardagsrum och kök. Det mindre köket har vit köksinredning och är utrustat med häll, inbyggnadsugn, kyl/frys samt skafferi.
Det helkaklade badrummet håller modern standard och är utrustat med duschvägg i glas, tvättställ, WC samt behaglig golvvärme. En charmig lägenhet med mycket karaktär och väldigt bra centralt läge i Ängelholm! Välkomna att anmäla ert intresse! Tillträde efter överenskommelse!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
47 m²
Price
8 953 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
190 kr
The listing is located at Västra Kyrkogatan 1, 262 64 Ängelholm, Sweden
Loading map