Gaffelseglet 15, 136 55 Handen, Sweden
16 100 kr / month
Hyr ut nyproducerad 3:a på 68 kvm – Från juni 2026 Jag hyr nu ut en nyproducerad, fullt möblerad 3:a på 68 kvm från juni 2026. Jag kommer att börja plugga och söker därför en skötsam hyresgäst för lägenheten under denna period. Lägenheten har två sovrum, en öppen planlösning med kök och vardagsrum samt en rymlig balkong på 15 kvm. Det finns även ett förråd i lägenheten för extra förvaring. Lägenheten ligger i Vega, Haninge kommun, med närhet till både natur och butiker, och endast 3...
Hyr ut nyproducerad 3:a på 68 kvm – Från juni 2026 Jag hyr nu ut en nyproducerad, fullt möblerad 3:a på 68 kvm från juni 2026. Jag kommer att börja plugga och söker därför en skötsam hyresgäst för lägenheten under denna period. Lägenheten har två sovrum, en öppen planlösning med kök och vardagsrum samt en rymlig balkong på 15 kvm.
Det finns även ett förråd i lägenheten för extra förvaring. Lägenheten ligger i Vega, Haninge kommun, med närhet till både natur och butiker, och endast 3...
Property type
apartment
Rooms
3
Size
69 m²
Price
16 100 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Furnished
Yes
Balcony
Yes
New build
Yes
Price per m²
233 kr
The listing is located at Gaffelseglet 15, 136 55 Handen, Sweden
Loading map