Listed today
Jakobsbergsallén, 681 34 Kristinehamn, Sweden
3 291 kr / month
Hyresrätt på Jakobsbergsallén 11 B i Kristinehamn med 1 rum (31 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Jakobsbergsallén 11 B i Kristinehamn med 1 rum (31 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Property type
house
Rooms
1
Size
31 m²
Price
3 291 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
106 kr
The listing is located at Jakobsbergsallén, 681 34 Kristinehamn, Sweden
Loading map