Listed today

2 rooms apartment of 66m² in Borås

Vintergatan 35C, 504 60 Borås, Sweden

9 299 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

Vintergatan 35 C, 2 rum & kök

Välkommen att söka denna 2-rums lägenhet på Tullen! Här kan du flytta in utan köpoäng eftersom lägenheten är poängfri! Välplanerat boende i ett hus från 1950, med allt du behöver nära till hands. Gemensam tvättstuga hittar du i hus 35. Förråd finns på vinden. Barnvagns- och cykelrum finns lätttillgängligt i källaren för en smidig vardag.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

9 299 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

141 kr

Map

The listing is located at Vintergatan 35C, 504 60 Borås, Sweden

Loading map