Dr. Barks gata, 872 30 Kramfors, Sweden
6 799 kr / månad
Planlösning Område Kvarteret byggdes 1963 och består av 4 punkthus sammanlänkade med garage och lokaler. Fastigheten ligger efter Limstagatan granne med torget. Mer centralt med fina grönytor går nog inte att få.
Planlösning Område Kvarteret byggdes 1963 och består av 4 punkthus sammanlänkade med garage och lokaler. Fastigheten ligger efter Limstagatan granne med torget.
Mer centralt med fina grönytor går nog inte att få.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
60 m²
Pris
6 799 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Garage
Ja
Pris per m²
113 kr
Annonsen ligger på Dr. Barks gata, 872 30 Kramfors, Sweden
Laddar karta