2-rums lägenhet på 45m² i Karlskrona

Tromtögatan 2A, 371 37 Karlskrona, Sweden

6 055 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

2 Rum och kök

Vi har inget kösystem, så om du klarar hyran och inte har betalningsanmärkning, så är det god sannolikhet att vi hör av oss till dig! Du kan anmäla dig på flera lägenheter. En smart väldigt välplanerad bostad i ett omtyckt hus, med havsutsikt & härliga ljusinsläpp och trevliga grönytor! Fastigheten ligger i ett lugnt område ett stenkast ifrån saltö-Beach och diverse grönområden. Säkerhetsdörr: Ja Internet: fiber Portkod: Nej Tvättstuga: Ja Källarförråd: Ja Cykel: utomhus eller Cykelförråd Lägenheten hyrs ut med avstående av besittningsskyddet.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

45 m²

Pris

6 055 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

135 kr

Karta

Annonsen ligger på Tromtögatan 2A, 371 37 Karlskrona, Sweden

Laddar karta