2-rums lägenhet på 58m² i Hallsberg

Nytorgsgatan, 694 34 Hallsberg, Sweden

7 985 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

2 rum och kök på Nytorgsgatan 23, ledig lägenhet i Hallsberg

2 rok, 58 kvm, öppen planlösning mellan kök och vardagsrum Bottenplan med uteplats Hyra 7 985:-/mån Inflytt efter överenskommelse Diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare ingår i hyran.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

58 m²

Pris

7 985 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

138 kr

Karta

Annonsen ligger på Nytorgsgatan, 694 34 Hallsberg, Sweden

Laddar karta