Säljevägen, 780 51 Järna, Sweden
11 809 kr / månad
Nybyggd fastighet i Storbyn med preliminärt inflyttningsdatum 260201. Kombinerad tvättmaskin/torktumlare ingår i hyran. Rökförbud gäller i lägenheten, uteplatsen och entrén. Värme och kallvatten ingår i hyran. Varmvatten debiteras separat genom individuell varmvattenmätning. Hushållsel tillkommer. I Storbyn finns både lägenheter i tvåvåningshus, radhus samt seniorboende.
Nybyggd fastighet i Storbyn med preliminärt inflyttningsdatum 260201. Kombinerad tvättmaskin/torktumlare ingår i hyran. Rökförbud gäller i lägenheten, uteplatsen och entrén. Värme och kallvatten ingår i hyran.
Varmvatten debiteras separat genom individuell varmvattenmätning. Hushållsel tillkommer. I Storbyn finns både lägenheter i tvåvåningshus, radhus samt seniorboende.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
77 m²
Pris
11 809 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Nybyggt
Ja
Pris per m²
153 kr
Annonsen ligger på Säljevägen, 780 51 Järna, Sweden
Laddar karta