Publicerad igår

1-rums lägenhet på 31m² i Älghult

Älghults Cycel & Sport, Lenhovdaväge 2, 360 76 Älghult, Sweden

3 335 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

älghult, kronoberg, uppvidinge

Hyresrätt på Lenhovdavägen 1 i Älghult med 1 rum (31 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

3 335 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

108 kr

Karta

Annonsen ligger på Älghults Cycel & Sport, Lenhovdaväge 2, 360 76 Älghult, Sweden

Laddar karta