Publicerad idag

2-rums lägenhet på 63m² i Göteborg

Villa Ekeberg, Betselvägen 18, 424 67 Gothenburg, Sweden

11 334 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

angered, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Betselvägen 8 i Göteborg med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

11 334 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Villa Ekeberg, Betselvägen 18, 424 67 Gothenburg, Sweden

Laddar karta