Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 78m² i Göteborg

Länkharvsgatan 3, 424 65 Gothenburg, Sweden

12 166 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

angered, göteborg, västra götaland

Hyresrätt på Länkharvsgatan 23 i Göteborg med 2 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

78 m²

Pris

12 166 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

156 kr

Karta

Annonsen ligger på Länkharvsgatan 3, 424 65 Gothenburg, Sweden

Laddar karta