Publicerad igår

1-rums hus på 65m² i Örebro

Frida's Tailoring & Dry Cleaning, Änggatan 20A, 702 24 Örebro, Sweden

7 964 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Änggatan 20 A

Centrala Örebro har allt du behöver. Här finns Svartån som rinner rakt genom stan med medeltidsslottet på en holme mitt i ån. Här finns stadens hela utbud av affärer, restauranger, pubar, biografer och teatrar. Och här finns, förstås, ÖBO representerat med student-, senior- och vanliga bostäder. ÖBO äger många centrala fastigheter, och har mycket att erbjuda dig som söker ett centralt boende. Välj mellan nybyggt och äldre stil eller varför inte radhus en kort cykeltur från innerstan?

Bostadstyp

hus

Rum

1

Storlek

65 m²

Pris

7 964 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på Frida's Tailoring & Dry Cleaning, Änggatan 20A, 702 24 Örebro, Sweden

Laddar karta