3-rums lägenhet på 85m² i Härnösands domkyrkodistrikt

Ådalsvägen, 871 52 Härnösand, Sweden

8 177 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Ådalsvägen, Härnösand

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

85 m²

Pris

8 177 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Ådalsvägen, 871 52 Härnösand, Sweden

Laddar karta