Publicerad för 5 dagar sedan

5-rums lägenhet på 117m² i Njurunda distrikt

Affärsgatan, 862 31 Njurunda District, Sweden

13 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Affärsgatan , Kvissleby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

117 m²

Pris

13 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

111 kr

Karta

Annonsen ligger på Affärsgatan, 862 31 Njurunda District, Sweden

Laddar karta